Školení / Správa dokumentace / Programování aplikací

Kurzy, školení a výuka Microsoft Outlook

Microsoft Outlook

ZDE najdete hodnocení lektora od účastníků kurzů.

Cílem jednotlivých kurzů je seznámení s programem Microsoft Outlook v libovolné verzi nebo zdokonalení stávajících znalostí. Program Microsoft Outlook je určen nejen pro práci s e-maily, ale také pro týmovou komunikaci uvnitř firmy (sdílené kalendáře, zdroje, úkoly atd.).

Kurz má standardně jednu úroveň pokročilosti - školení Outlook typické použití, protože Outlook je velmi jednoduchý program. Toto školení se věnuje více či méně podrobně všem funkcím Outlooku.

Dále je k dispozici kurz tematický - školení Outlook zálohování dat, které se podrobně věnuje zálohování e-mailů, kontaktů, kalendáře, úkolů atd. včetně nastavení pravidel pro průběžnou archivaci dílčích poštovních složek. Dále se kurz věnuje problematice čistění rozsáhlých firemních adresářů od duplicitních kontaktů v Outlooku, což je často požadovaná úloha.Nenašli jste, co jste hledali? Na Vaše přání je možné sestavit mix témat pro výuku Microsoft Outlook přesně podle Vašich požadavků. Kontaktujte mě na telefonním čísle +420 777 004 819 nebo e-mailové adrese jiri.spacek@spacekconsulting.cz.

Copyright © Kopírování a přebírání jednotlivých/všech textových a grafických
částí tohoto webu bez písemného souhlasu autora je striktně zakázáno.