Příprava na pohovory

Proč se připravit na pohovor?

Získat nové zaměstnání vyžaduje čím dál častěji nejen prokázání odborných znalostí na danou pozici, ale také prokázání dostatečných znalostí v oblasti práce s kancelářskými programy. Mnoho uchazečů o zaměstnání (zvláště ve středním a vyšším věku) “pohoří” právě v této oblasti, ačkoliv jsou jinak odborně zdatní. Pokud si nejste svými znalostmi jisti, nechejte si osvěžit paměť pod vedením zkušeného lektora.

Co nabízím?

Vzhledem k bohatým zkušenostem z mnoha stovek firem vím, které znalosti jsou pro řadu pracovních pozic vyžadovány. V mnoha případech jsem byl rovněž členem výběrové komise, která nové uchazeče o zaměstnání hodnotila. Nabízím Vám kvalitní přípravu v běžných kancelářských programech typu Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint či Microsoft Outlook a rovněž v několika CAD programech, např. AutoCAD, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Architecture a Revit Architecture. Se získanými znalostmi se Vaše šance na získání zaměstnání zvýší a následně Vám samozřejmě tyto znalosti pomohou při zvládání každodenních pracovních povinností.

Časová náročnost

Časová náročnost závisí na Vašich dosavadních znalostech a zkušenostech. Pokud jste s výše jmenovanými programy dříve pracovali a následně jste jen měli pauzu (např. rodičovská dovolená atd.), stačí obvykle 3-5 hodin. Pokud jste však s programy ještě nepracovali, čeká Vás v podstatě absolvování mixu vybraných vědomostí ze základních školení, což obvykle trvá 2-3 dny.

Přečtěte si hodnocení lektora

Nechoďte na anonymní kurzy nejrůznějších školicích agentur, kde nevíte, kdo vás bude školit. Přečtěte si ZDE konkrétní hodnocení lektora od účastníků kurzů.

Ceny, termíny, místo školení, časté dotazy

Veškeré informace najdete přehledně na samostatných stránkách:


Nenašli jste, co jste hledali? Na Vaše přání je možné sestavit mix témat pro přípravu na pohovory přesně podle Vašich požadavků. Kontaktujte mě na e-mailové adrese jiri.spacek@spacekconsulting.cz nebo tel. +420 777 004 819.

Můžete mi také rychle napsat zde