Kurz Autodesk AutoCAD – pro manažery a vedoucí pracovníky

Obtížnost kurzu

Autodesk AutoCAD

Cílem tohoto školení AutoCAD pro manažery a vedoucí pracovníky je seznámení s programem AutoCAD nebo AutoCAD LT v libovolné verzi pro účely výkonu klasických manažerských pracovních pozic. Kurz je vhodný pro manažery, kteří s AutoCADem nikdy nepracovali nebo jej používali velmi málo, zejména k prohlížení hotových výkresů.

Co se naučíte

Školení AutoCAD pro manažery je určeno pro osoby, které nepotřebují aktivně kreslit a vytvářet rozsáhlou výkresovou dokumentaci, ale chtějí mít vlastní přehled o průběhu projektu pro účely kontroly podřízených. Zejména umět výkresy otevřít, zkontrolovat, schválit, změřit délky a plochy (např. místností) a získat odpovědi na své otázky formou různých exportů či vyhledávacích podmínek. V neposlední řadě ovládnete i nastavení tisku celého výkresu nebo jeho části. A mnohé další vychytávky.

Mohlo by Vás zajímat

Stručná osnova
Délka školení
Místo školení
Termíny
Cena

Princip fungování AutoCADu

Seznámení s pracovním prostředím

Ovládání zobrazení a pohyb ve výkrese

Základní kreslicí nástroje

Základní modifikační nástroje

Uchopení a výběr objektů

Informační nástroje

Hladinový systém

Psaní poznámek

Kótování výkresu

Těžba manažerských dat z výkresové dokumentace

Exporty požadovaných údajů do Excelu

Příprava výkresu pro tisk

Vysvětlení modelového a výkresového prostoru

Klasický tisk na papír a elektronický tisk (např. do PDF)

Diskuze

Obvyklá délka kurzu Autodesk AutoCAD – pro manažery a vedoucí pracovníky je 1 den.
Vzhledem k tomu, že se specializuji na firemní školení, probíhá školení nejčastěji ve vaší firmě, typicky v zasedací místnosti. U jednotlivců může proběhnout školení přímo u jejich pracovního stolu ve firmě nebo doma. V případě požadavku na školení mimo firmu probíhá školení v pronajaté učebně.

Oblast působnosti – celá ČR a SR

Oblast mé působnosti je doslova od Aše až po Košice, tedy celá Česká republika a Slovenská republika.   Nejčastěji školení realizuji ve městech: Brno, Praha, Ostrava, Bratislava, Trenčín, Liberec, České Budějovice, Litvínov, Kladno, Trutnov, Mělník, Žďár na Sázavou, Jihlava, Třebíč, Svitavy, Znojmo, Mikulov, Boskovice, Blansko, Olomouc, Moravský Krumlov, Hradec Králové, Pelhřimov, Mohelnice, Šumperk, Prostějov, Zlín nebo Rousínov.

Ochotně za Vámi přijedu skutečně kamkoliv.

Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, nemám vypsaný pevný harmonogram termínů kurzů.

Vše je o domluvě.

Máte-li svoji představu, napište mi nebo zavolejte a pokusím se Vám vyjít vstříc. Mnoho školení mívám domluveno dopředu v horizontu několika měsíců. Někdy však zákazníci přesunou školení např. týden před realizací na jiný termín a mám nečekaně volno. V každém případě tedy platí, že se můžete ozvat kdykoliv a určitě se na vhodném termínu domluvíme dle aktuální situace.
Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, je i cena velmi individuální. Cena se odvíjí od řady faktorů. Faktory ovlivňující cenu.

Kdo bude školit?

Všechny kurzy školím já osobně. Nevyužívám služeb jiných lektorů či studentů – brigádníků, kteří mnohdy nemají potřebné odborné znalosti ani lektorské dovednosti. S tímto přístupem se bohužel lze potkat v řadě školicích center či počítačových škol, kde se jméno lektora dozvíte až na kurzu.

Více informací o lektorovi    |  Hodnocení lektora od účastníků kurzů    |  Hodnocení kurzů

Časté dotazy ke školení

Mohu si přinést vlastní soubory?
Dostanu materiály ke školení?
Dostanu osvědčení o absolvování kurzu?

Potřebujete více informací?

Zavolejte mi na telefon +420 777 004 819 
nebo napište e-mail na adresu jiri.spacek@spacekconsulting.cz a rád Vám na vše odpovím.

Nenašli jste co jste hledali?

Potřebujete jinou obtížnost nebo zaměření?