Kurz Microsoft Outlook – zálohování a obnovení dat

Obtížnost kurzu

Microsoft Outlook

Cílem tohoto školení Microsoft Outlook – zálohování a obnovení dat je podrobné seznámení s funkcemi programu Microsoft Outlook pro zálohování e-mailů, kontaktů, kalendářů či úkolů. Budete seznámeni i s užitečnými programy třetí strany.

Co se naučíte

Po absolvování budete schopni bezpečně realizovat zálohování všech cenných dat z Outlooku, případně obnovit zálohovaná data zpět do Outlooku. Naučíte se pracovat s datovými soubory a volit si, co se bude kam zálohovat ručně nebo automaticky. Budete umět připojit několik datových souborů a pracovat s nimi.

Mohlo by Vás zajímat

Stručná osnova
Délka školení
Místo školení
Termíny
Cena

 Datové soubory

 Funkce pro import a export

 Zálohování pošty

 Zálohování adresáře

 Zálohování kalendáře

 Zálohování úkolů

 Automatická archivace pošty

 Práce s více datovými soubory současně

Zálohování a obnovování seznamů automaticky doplněných kontaktů při přeinstalaci PC

 Čistění rozsáhlých firemních adresářů od duplicitních kontaktů

 Diskuze

Obvyklá délka kurzu Microsoft Outlook – zálohování a obnovení dat je 0,5 dne.
Vzhledem k tomu, že se specializuji na firemní školení, probíhá školení nejčastěji ve vaší firmě, typicky v zasedací místnosti. U jednotlivců může proběhnout školení přímo u jejich pracovního stolu ve firmě nebo doma. V případě požadavku na školení mimo firmu probíhá školení v pronajaté učebně.

Oblast působnosti – celá ČR a SR

Oblast mé působnosti je doslova od Aše až po Košice, tedy celá Česká republika a Slovenská republika.   Nejčastěji školení realizuji ve městech: Brno, Praha, Ostrava, Bratislava, Trenčín, Liberec, České Budějovice, Litvínov, Kladno, Trutnov, Mělník, Žďár na Sázavou, Jihlava, Třebíč, Svitavy, Znojmo, Mikulov, Boskovice, Blansko, Olomouc, Moravský Krumlov, Hradec Králové, Pelhřimov, Mohelnice, Šumperk, Prostějov, Zlín nebo Rousínov.

Ochotně za Vámi přijedu skutečně kamkoliv.

Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, nemám vypsaný pevný harmonogram termínů kurzů.

Vše je o domluvě.

Máte-li svoji představu, napište mi nebo zavolejte a pokusím se Vám vyjít vstříc. Mnoho školení mívám domluveno dopředu v horizontu několika měsíců. Někdy však zákazníci přesunou školení např. týden před realizací na jiný termín a mám nečekaně volno. V každém případě tedy platí, že se můžete ozvat kdykoliv a určitě se na vhodném termínu domluvíme dle aktuální situace.
Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, je i cena velmi individuální. Cena se odvíjí od řady faktorů. Faktory ovlivňující cenu.

Kdo bude školit?

Všechny kurzy školím já osobně. Nevyužívám služeb jiných lektorů či studentů – brigádníků, kteří mnohdy nemají potřebné odborné znalosti ani lektorské dovednosti. S tímto přístupem se bohužel lze potkat v řadě školicích center či počítačových škol, kde se jméno lektora dozvíte až na kurzu.

Více informací o lektorovi    |  Hodnocení lektora od účastníků kurzů    |  Hodnocení kurzů

Časté dotazy ke školení

Mohu si přinést vlastní soubory?
Dostanu materiály ke školení?
Dostanu osvědčení o absolvování kurzu?

Potřebujete více informací?

Zavolejte mi na telefon +420 777 004 819 
nebo napište e-mail na adresu jiri.spacek@spacekconsulting.cz a rád Vám na vše odpovím.

Nenašli jste co jste hledali?

Potřebujete jinou obtížnost nebo zaměření?