Kurz Microsoft PowerPoint – středně pokročilí

Obtížnost kurzu

Microsoft PowerPoint

Cílem tohoto školení Microsoft PowerPoint – středně pokročilí je seznámení s programem Microsoft PowerPoint v libovolné verzi nebo zdokonalení stávajících znalostí.

Co se naučíte

Po absolvování budete schopni v PowerPointu provádět sofistikovanější úpravy předloh snímků a tvořit vlastní rozložení. Naučíte se tvořit propojení tabulek a grafů z Excelu do PowerPointu. Budete zvládat tvorbu pokročilejších animací, přejmenovávání objektů, řízení viditelnosti a modifikaci objektů ve skupinách. Poznáte funkci pro vytváření a úpravu prezentací s množstvím fotografií, které můžete podbarvit hudbou. Naučíte se vkládat video a nastavovat jeho parametry. Ovládnete přidávání vlastních poznámek a jejich promítání pouze sobě, zatímco publikum uvidí pouze Vaši prezentaci. Budete schopni tvořit vlastní průchody prezentací a vytvářet tlačítka pro přechody mezi snímky. A mnohé další vychytávky.

Potřebné znalosti

Doporučuji absolvovat Microsoft PowerPoint – základní.

Mohlo by Vás zajímat

Stručná osnova
Délka školení
Místo školení
Termíny
Cena

 Předlohy snímků

 Vkládání tabulek a jejich úprava – propojení na jiné aplikace

 Vkládání grafů – propojení na jiné aplikace

 Seskupování objektů do skupiny

 Nastavení objektových animací – složitější kombinace

 Fotoalbum

 Vkládání zvuků a videa

 Interaktivní kreslení do prezentace v průběhu promítání

 Zobrazení pro přednášejícího

 Vlastní průchody prezentací

 Hypertextové odkazy

 Interaktivní průchody prezentací

 Export prezentace včetně připojených souborů

 Obecné tipy a triky pro různé situace

Obvyklá délka kurzu Microsoft PowerPoint – středně pokročilí je 1 den.

Vzhledem k tomu, že se specializuji na firemní školení, probíhá školení nejčastěji ve vaší firmě, typicky v zasedací místnosti. U jednotlivců může proběhnout školení přímo u jejich pracovního stolu ve firmě nebo doma. V případě požadavku na školení mimo firmu probíhá školení v pronajaté učebně.

Oblast působnosti – celá ČR a SR

Oblast mé působnosti je doslova od Aše až po Košice, tedy celá Česká republika a Slovenská republika.   Nejčastěji školení realizuji ve městech: Brno, Praha, Ostrava, Bratislava, Trenčín, Liberec, České Budějovice, Litvínov, Kladno, Trutnov, Mělník, Žďár na Sázavou, Jihlava, Třebíč, Svitavy, Znojmo, Mikulov, Boskovice, Blansko, Olomouc, Moravský Krumlov, Hradec Králové, Pelhřimov, Mohelnice, Šumperk, Prostějov, Zlín nebo Rousínov.

Ochotně za Vámi přijedu skutečně kamkoliv.

Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, nemám vypsaný pevný harmonogram termínů kurzů.

Vše je o domluvě.

Máte-li svoji představu, napište mi nebo zavolejte a pokusím se Vám vyjít vstříc. Mnoho školení mívám domluveno dopředu v horizontu několika měsíců. Někdy však zákazníci přesunou školení např. týden před realizací na jiný termín a mám nečekaně volno. V každém případě tedy platí, že se můžete ozvat kdykoliv a určitě se na vhodném termínu domluvíme dle aktuální situace.
Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, je i cena velmi individuální. Cena se odvíjí od řady faktorů. Faktory ovlivňující cenu.

Kdo bude školit?

Všechny kurzy školím já osobně. Nevyužívám služeb jiných lektorů či studentů – brigádníků, kteří mnohdy nemají potřebné odborné znalosti ani lektorské dovednosti. S tímto přístupem se bohužel lze potkat v řadě školicích center či počítačových škol, kde se jméno lektora dozvíte až na kurzu.

Více informací o lektorovi    |  Hodnocení lektora od účastníků kurzů    |  Hodnocení kurzů

Časté dotazy ke školení

Mohu si přinést vlastní soubory?
Dostanu materiály ke školení?
Dostanu osvědčení o absolvování kurzu?

Potřebujete více informací?

Zavolejte mi na telefon +420 777 004 819 
nebo napište e-mail na adresu jiri.spacek@spacekconsulting.cz a rád Vám na vše odpovím.

Nenašli jste co jste hledali?

Potřebujete jinou obtížnost nebo zaměření?