Kurz Microsoft PowerPoint – pro obchodníky a marketingové pracovníky

Obtížnost kurzu

Microsoft PowerPoint

Cílem tohoto školení Microsoft PowerPoint pro obchodníky a marketingové pracovníky je seznámení se s klíčovými znalostmi PowerPointu pro výkon činnosti obchodníka a marketingového pracovníka a jejich praktické procvičení.

Co se naučíte

Školení PowerPoint pro obchodníky a marketingové pracovníky nezabíhá do zbytečných technických detailů a naopak se věnuje tvůrčí práci, zásadám čitelnosti textů, kombinaci barev s důrazem na sdělení požadovaných informací zákazníkům. Rovněž je kladen důraz na kontrolu přítomnosti citlivých informací před odesláním prezentací zákazníkům. Tento kurz obsahuje mnohaletou praxí ověřený výběr dovedností. A mnohé další vychytávky.

Mohlo by Vás zajímat

Stručná osnova
Délka školení
Místo školení
Termíny
Cena

Zásady profesionální prezentace

Výběr grafické šablony

Předlohy snímků

Změna barev, fontů a efektů v motivech

Práce se základními prvky prezentace

Odrážky a číslování

Vkládání tabulek a jejich úprava

Vkládání grafů

Seskupování objektů do skupin

Nastavení snímkových animací

Nastavení objektových animací

Vkládání zvuků a videa

Záhlaví a zápatí snímků

Interaktivní kreslení do prezentace v průběhu promítání

Zobrazení pro přednášejícího

Vlastní průchody prezentací (profil volí přednášející)

Hypertextové odkazy

Interaktivní průchody prezentací (profil volí posluchač)

Export prezentace včetně připojených souborů

Nastavení tisku podkladů

Diskuze

Obvyklá délka kurzu Microsoft PowerPoint – pro obchodníky a marketingové pracovníky je 1 den.
Vzhledem k tomu, že se specializuji na firemní školení, probíhá školení nejčastěji ve vaší firmě, typicky v zasedací místnosti. U jednotlivců může proběhnout školení přímo u jejich pracovního stolu ve firmě nebo doma. V případě požadavku na školení mimo firmu probíhá školení v pronajaté učebně.

Oblast působnosti – celá ČR a SR

Oblast mé působnosti je doslova od Aše až po Košice, tedy celá Česká republika a Slovenská republika.   Nejčastěji školení realizuji ve městech: Brno, Praha, Ostrava, Bratislava, Trenčín, Liberec, České Budějovice, Litvínov, Kladno, Trutnov, Mělník, Žďár na Sázavou, Jihlava, Třebíč, Svitavy, Znojmo, Mikulov, Boskovice, Blansko, Olomouc, Moravský Krumlov, Hradec Králové, Pelhřimov, Mohelnice, Šumperk, Prostějov, Zlín nebo Rousínov.

Ochotně za Vámi přijedu skutečně kamkoliv.

Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, nemám vypsaný pevný harmonogram termínů kurzů.

Vše je o domluvě.

Máte-li svoji představu, napište mi nebo zavolejte a pokusím se Vám vyjít vstříc. Mnoho školení mívám domluveno dopředu v horizontu několika měsíců. Někdy však zákazníci přesunou školení např. týden před realizací na jiný termín a mám nečekaně volno. V každém případě tedy platí, že se můžete ozvat kdykoliv a určitě se na vhodném termínu domluvíme dle aktuální situace.
Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, je i cena velmi individuální. Cena se odvíjí od řady faktorů. Faktory ovlivňující cenu.

Kdo bude školit?

Všechny kurzy školím já osobně. Nevyužívám služeb jiných lektorů či studentů – brigádníků, kteří mnohdy nemají potřebné odborné znalosti ani lektorské dovednosti. S tímto přístupem se bohužel lze potkat v řadě školicích center či počítačových škol, kde se jméno lektora dozvíte až na kurzu.

Více informací o lektorovi    |  Hodnocení lektora od účastníků kurzů    |  Hodnocení kurzů

Časté dotazy ke školení

Mohu si přinést vlastní soubory?
Dostanu materiály ke školení?
Dostanu osvědčení o absolvování kurzu?

Potřebujete více informací?

Zavolejte mi na telefon +420 777 004 819 
nebo napište e-mail na adresu jiri.spacek@spacekconsulting.cz a rád Vám na vše odpovím.

Nenašli jste co jste hledali?

Potřebujete jinou obtížnost nebo zaměření?