Školení, kurz, výuka Autodesk Revit

Kurzy pro širší cílové skupiny

Cílem jednotlivých kurzů je seznámení s programem Revit Architecture v libovolné verzi nebo zdokonalení stávajících znalostí. Program Revit Architecture patří do kategorie BIM produktů a nabízí stavařům dokonalé provázání všech částí 3D modelu budovy s její 2D výkresovou dokumentací a výkazy. Revit Architecture se automaticky postará o přenesení všech změn z libovolného místa do všech zbývajících částí projektu. Tím je zajištěno, že vaše projekty budou vždy konzistentní a bez chyb vznikajících lidským faktorem.

Revit Architecture

Kurzy pro specifické cílové skupiny

Revit Architecture pro manažery a vedoucí pracovníky

Revit Architecture pro obchodníky

Katalogové IT kurzy pro firmy

Tyto kurzy volí zejména korporátní zákazníci. Jednotlivé kurzy na sebe logicky navazují a lze snadno sledovat postup vzdělávání v osobních plánech rozvoje zaměstnanců.

Zakázkové a individuální IT kurzy pro firmy

Nevyhovuje Vám výše uvedené členění kurzů? Nevadí - témata počítačových školení si můžete také sami vybrat a vytvořit si zakázkovou osnovu kurzu např. pro určitý firemní tým či jednotlivce přesně podle Vašich požadavků. Vždy mě prosím kontaktujte na telefon +420 777 004 819 nebo e-mail jiri.spacek@spacekconsulting.cz, společně probereme Vaše představy a já Vám ihned telefonicky či následně e-mailem sdělím návrh pro Vás nejvhodnějšího kurzu.