Kurz Autodesk Revit – pro manažery a vedoucí pracovníky

Obtížnost kurzu

Autodesk Revit

Cílem tohoto školení Revit Architecture pro manažery a vedoucí pracovníky je seznámení s programem Revit Architecture v libovolné verzi pro účely výkonu klasických manažerských pracovních pozic.

Co se naučíte

Kurz je vhodný pro manažery, kteří s Revitem Architecture nikdy nepracovali nebo jej používali velmi málo, zejména k prohlížení hotových projektů. Školení Revit Architecture pro manažery je určeno pro manažery a vedoucí pracovníky, kteří nepotřebují aktivně kreslit, modelovat a vytvářet rozsáhlou projektovou dokumentaci, ale chtějí mít vlastní přehled o průběhu projektu pro účely kontroly podřízených. Zejména umět projekty otevřít, zkontrolovat, schválit, změřit délky a plochy (např. místností) a získat odpovědi na své otázky formou různých výkazů a filtrů. V neposlední řadě ovládnete i nastavení tisku celého projektu nebo jeho části. A mnohé další vychytávky.

Mohlo by Vás zajímat

Stručná osnova
Délka školení
Místo školení
Termíny
Cena

Pracovní prostředí pro tvorbu 3D budov a 2D výkresů

Vysvětlení práce s parametrickými objekty a jejich vazbami

Prohlížeč projektu

Skrývání nepotřebných prvků a kategorií

Zobrazování požadovaných prvků a kategorií

Úvod do praktické práce se stěnami, okny, dveřmi a otvory

Ovládání filtrů zobrazených položek a způsobu jejich reprezentace

Tvorba 2D a 3D řezů budovou, práce s živým řezem

Kótování a měření objektů

Práce s výkazy (dveře, okna, místnosti atd.)

Tématické vybarvení výkresů dle ploch a účelu místností

Klasický tisk výkresů na papír a elektronický tisk

Diskuze

Obvyklá délka kurzu Autodesk Revit Architecture – pro manažery a vedoucí pracovníky je 1 den.
Vzhledem k tomu, že se specializuji na firemní školení, probíhá školení nejčastěji ve vaší firmě, typicky v zasedací místnosti. U jednotlivců může proběhnout školení přímo u jejich pracovního stolu ve firmě nebo doma. V případě požadavku na školení mimo firmu probíhá školení v pronajaté učebně.

Oblast působnosti – celá ČR a SR

Oblast mé působnosti je doslova od Aše až po Košice, tedy celá Česká republika a Slovenská republika.   Nejčastěji školení realizuji ve městech: Brno, Praha, Ostrava, Bratislava, Trenčín, Liberec, České Budějovice, Litvínov, Kladno, Trutnov, Mělník, Žďár na Sázavou, Jihlava, Třebíč, Svitavy, Znojmo, Mikulov, Boskovice, Blansko, Olomouc, Moravský Krumlov, Hradec Králové, Pelhřimov, Mohelnice, Šumperk, Prostějov, Zlín nebo Rousínov.

Ochotně za Vámi přijedu skutečně kamkoliv.

Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, nemám vypsaný pevný harmonogram termínů kurzů.

Vše je o domluvě.

Máte-li svoji představu, napište mi nebo zavolejte a pokusím se Vám vyjít vstříc. Mnoho školení mívám domluveno dopředu v horizontu několika měsíců. Někdy však zákazníci přesunou školení např. týden před realizací na jiný termín a mám nečekaně volno. V každém případě tedy platí, že se můžete ozvat kdykoliv a určitě se na vhodném termínu domluvíme dle aktuální situace.
Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, je i cena velmi individuální. Cena se odvíjí od řady faktorů. Faktory ovlivňující cenu.

Kdo bude školit?

Všechny kurzy školím já osobně. Nevyužívám služeb jiných lektorů či studentů – brigádníků, kteří mnohdy nemají potřebné odborné znalosti ani lektorské dovednosti. S tímto přístupem se bohužel lze potkat v řadě školicích center či počítačových škol, kde se jméno lektora dozvíte až na kurzu.

Více informací o lektorovi    |  Hodnocení lektora od účastníků kurzů    |  Hodnocení kurzů

Časté dotazy ke školení

Mohu si přinést vlastní soubory?
Dostanu materiály ke školení?
Dostanu osvědčení o absolvování kurzu?

Potřebujete více informací?

Zavolejte mi na telefon +420 777 004 819 
nebo napište e-mail na adresu jiri.spacek@spacekconsulting.cz a rád Vám na vše odpovím.

Nenašli jste co jste hledali?

Potřebujete jinou obtížnost nebo zaměření?