Kurz Autodesk Revit – typické použití

Obtížnost kurzu

Autodesk Revit

Cílem tohoto školení Revit Architecture – typické použití je seznámení s programem Revit Architecture v libovolné verzi nebo zdokonalení stávajících znalostí.

Co se naučíte

Kurz je vhodný pro začátečníky, kteří s Revitem Architecture nikdy nepracovali nebo jej používali velmi málo, zejména k prohlížení hotových projektů. Po kurzu budete schopni samostatné práce při tvorbě 3D modelu budovy, naučíte se ovládat celý projekt pomocí Prohlížeče projektu (půdorysy, řezy, pohledy atd.), budete ovládat všechny podstatné nástroje pro tvorbu stěn, oken, dveří, schodišť, zábradlí, podlah, stropů, střech, terénu a zařízení interiéru a exteriéru. Naučíte se pracovat s rodinami pro přizpůsobení prvků projektu dle vašich požadavků. Budete ovládat importy a exporty CAD výkresů ve formátu DWG (spolupráce s AutoCADem). Nakonfigurujete si výkazy požadovaných prvků (např. objem zdiva, počty oken a dveří, plochy místností atd.) a připravíte výkresy pro tisk. Pro snažší představu o výsledné 3D budově se v Revitu Architecture naučíte pracovat se světy, materiály a analýzou slunečního svitu. A mnohé další vychytávky.

Potřebné znalosti

Pro účast na školení Revit – typické použití nejsou potřeba žádné předchozí znalosti programu Autodesk Revit Architecture.

Mohlo by Vás zajímat

Stručná osnova
Délka školení
Místo školení
Termíny
Cena

Pracovní prostředí pro tvorbu 3D budov a 2D výkresů

Nastavení důležitých parametrů Revitu Architecture

Vysvětlení práce s parametrickými objekty a jejich vazbami

Prohlížeč projektu

Definování podlaží budovy

Používání inteligentních 3D stavebních prvků (tzv. rodin)

Praktická práce se stěnami, okny, dveřmi a otvory

Úprava rodin dle specifických přání (stěny, okna, dveře atd.)

Skrývání a izolování objektů a kategorií

Tvorba podlah, prostupů, schodišť, zábradlí, střech a vikýřů

Tvorba 2D a 3D řezů budovou, práce s živým řezem

Kótování

Práce s výkazy (dveře, okna, místnosti atd.)

Spolupráce s AutoCADem (import a export výkresů)

Tématické vybarvení výkresů dle ploch a účelu místností

Tvorba terénu a jeho úpravy, deska stavby

Vizualizace (materiály, světla, rendering)

Analýza slunečního svitu a průběh stínů během dne a roku

Klasický tisk výkresů na papír a elektronický tisk

Diskuze

Obvyklá délka kurzu Autodesk Revit Architecture – typické použití je 2–3 dny.
Vzhledem k tomu, že se specializuji na firemní školení, probíhá školení nejčastěji ve vaší firmě, typicky v zasedací místnosti. U jednotlivců může proběhnout školení přímo u jejich pracovního stolu ve firmě nebo doma. V případě požadavku na školení mimo firmu probíhá školení v pronajaté učebně.

Oblast působnosti – celá ČR a SR

Oblast mé působnosti je doslova od Aše až po Košice, tedy celá Česká republika a Slovenská republika.   Nejčastěji školení realizuji ve městech: Brno, Praha, Ostrava, Bratislava, Trenčín, Liberec, České Budějovice, Litvínov, Kladno, Trutnov, Mělník, Žďár na Sázavou, Jihlava, Třebíč, Svitavy, Znojmo, Mikulov, Boskovice, Blansko, Olomouc, Moravský Krumlov, Hradec Králové, Pelhřimov, Mohelnice, Šumperk, Prostějov, Zlín nebo Rousínov.

Ochotně za Vámi přijedu skutečně kamkoliv.

Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, nemám vypsaný pevný harmonogram termínů kurzů.

Vše je o domluvě.

Máte-li svoji představu, napište mi nebo zavolejte a pokusím se Vám vyjít vstříc. Mnoho školení mívám domluveno dopředu v horizontu několika měsíců. Někdy však zákazníci přesunou školení např. týden před realizací na jiný termín a mám nečekaně volno. V každém případě tedy platí, že se můžete ozvat kdykoliv a určitě se na vhodném termínu domluvíme dle aktuální situace.
Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, je i cena velmi individuální. Cena se odvíjí od řady faktorů. Faktory ovlivňující cenu.

Kdo bude školit?

Všechny kurzy školím já osobně. Nevyužívám služeb jiných lektorů či studentů – brigádníků, kteří mnohdy nemají potřebné odborné znalosti ani lektorské dovednosti. S tímto přístupem se bohužel lze potkat v řadě školicích center či počítačových škol, kde se jméno lektora dozvíte až na kurzu.

Více informací o lektorovi    |  Hodnocení lektora od účastníků kurzů    |  Hodnocení kurzů

Časté dotazy ke školení

Mohu si přinést vlastní soubory?
Dostanu materiály ke školení?
Dostanu osvědčení o absolvování kurzu?

Potřebujete více informací?

Zavolejte mi na telefon +420 777 004 819 
nebo napište e-mail na adresu jiri.spacek@spacekconsulting.cz a rád Vám na vše odpovím.

Nenašli jste co jste hledali?

Potřebujete jinou obtížnost nebo zaměření?