Kurz Microsoft Excel – pro obchodníky a marketingové pracovníky

Obtížnost kurzu

Microsoft Excel

Cílem tohoto školení Microsoft Excel – pro obchodníky a marketingové pracovníky je seznámení se s klíčovými funkcemi Excelu pro výkon pozice obchodníka a marketingového pracovníka a jejich praktické procvičení.

Co se naučíte

Školení Excel pro obchodníky a marketingové pracovníky se věnuje optimálnímu zvládnutí běžných úkonů při tvorbě nabídek zákazníkům, aktualizaci ceníků, propojování souborů, zabezpečení souborů při jejich odesílání zákazníkům, plánování a vyhodnocování marketingových akcí apod. Pozornost je věnována rovněž vyhodnocování různorodých dat pomocí filtrů a kontingenčních tabulek, což je velmi praktické např. při sledování stavu obchodních případů a plánování dalších činností. Tento kurz  obsahuje mnohaletou praxí ověřený výběr dovedností. A mnohé další vychytávky.

Mohlo by Vás zajímat

Stručná osnova
Délka školení
Místo školení
Termíny
Cena

Tvorba vlastních jednoduchých vzorců

Kopírování vzorců

Podmíněné součty a počty

Grafické úpravy tabulek

Vytváření grafů a jejich úpravy

Ověření vstupů do buněk a nastavení kritérií

Zamykání vzorců, listů a sešitů

Automatický filtr

Seřazení obsahu tabulek

Propojování více listů a sešitů

Kontingenční tabulky a kontingenční grafy

Hypertextové odkazy

Nastavení záhlaví a zápatí

Komentáře v buňkách a jejich nastavení vzhledem k tisku

Klasický tisk na papír a elektronický tisk

Diskuze

Obvyklá délka kurzu Microsoft Excel – pro obchodníky a marketingové pracovníky je 1 den.
Vzhledem k tomu, že se specializuji na firemní školení, probíhá školení nejčastěji ve vaší firmě, typicky v zasedací místnosti. U jednotlivců může proběhnout školení přímo u jejich pracovního stolu ve firmě nebo doma. V případě požadavku na školení mimo firmu probíhá školení v pronajaté učebně.

Oblast působnosti – celá ČR a SR

Oblast mé působnosti je doslova od Aše až po Košice, tedy celá Česká republika a Slovenská republika.   Nejčastěji školení realizuji ve městech: Brno, Praha, Ostrava, Bratislava, Trenčín, Liberec, České Budějovice, Litvínov, Kladno, Trutnov, Mělník, Žďár na Sázavou, Jihlava, Třebíč, Svitavy, Znojmo, Mikulov, Boskovice, Blansko, Olomouc, Moravský Krumlov, Hradec Králové, Pelhřimov, Mohelnice, Šumperk, Prostějov, Zlín nebo Rousínov.

Ochotně za Vámi přijedu skutečně kamkoliv.

Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, nemám vypsaný pevný harmonogram termínů kurzů.

Vše je o domluvě.

Máte-li svoji představu, napište mi nebo zavolejte a pokusím se Vám vyjít vstříc. Mnoho školení mívám domluveno dopředu v horizontu několika měsíců. Někdy však zákazníci přesunou školení např. týden před realizací na jiný termín a mám nečekaně volno. V každém případě tedy platí, že se můžete ozvat kdykoliv a určitě se na vhodném termínu domluvíme dle aktuální situace.
Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, je i cena velmi individuální. Cena se odvíjí od řady faktorů. Faktory ovlivňující cenu.

Kdo bude školit?

Všechny kurzy školím já osobně. Nevyužívám služeb jiných lektorů či studentů – brigádníků, kteří mnohdy nemají potřebné odborné znalosti ani lektorské dovednosti. S tímto přístupem se bohužel lze potkat v řadě školicích center či počítačových škol, kde se jméno lektora dozvíte až na kurzu.

Více informací o lektorovi    |  Hodnocení lektora od účastníků kurzů    |  Hodnocení kurzů

Časté dotazy ke školení

Mohu si přinést vlastní soubory?
Dostanu materiály ke školení?
Dostanu osvědčení o absolvování kurzu?

Potřebujete více informací?

Zavolejte mi na telefon +420 777 004 819 
nebo napište e-mail na adresu jiri.spacek@spacekconsulting.cz a rád Vám na vše odpovím.

Nenašli jste co jste hledali?

Potřebujete jinou obtížnost nebo zaměření?