Kurz Microsoft Excel – více pokročilí

Obtížnost kurzu

Microsoft Excel

Cílem tohoto školení Microsoft Excel – více pokročilí je zdokonalit a prohloubit znalosti účastníků, kteří doposud využívají Excel na úrovni předchozího kurzu.

Co se naučíte

Účastníci se naučí pracovat s daty z větší perspektivy a dívat se na ně více systémově. Budou prohloubeny znalosti práce s kontingenčními tabulkami a s grafy. Zajímavostí jsou iterativní přepočty pomocí cyklických odkazů. Budou probrány další zajímavé a méně známé funkce Excelu. Zrychlení práce s Excelem přinese znalost cca desítky nejužitečnějších zkratek. A mnohé další vychytávky.

Potřebné znalosti

Doporučuji absolvovat kurz Microsoft Excel – středně pokročilí.

Mohlo by Vás zajímat

Stručná osnova
Délka školení
Místo školení
Termíny
Cena

Práce s nepřímými odkazy

Práce s dynamickými odkazy na různé oblasti

Vytváření pojmenovaných oblastí

Slučování dat z více listů

Import dat z externích zdrojů

Pokročilá práce s grafy

Tabulky

Seskupování dat

Tabelování dat

Pokročilá práce s kontingenčními tabulkami

Minigrafy

Využití cyklických odkazů pro iterativní přepočty

Výběr zajímavých a méně známých funkcí Excelu

Zvýšení efektivity práce pomocí zkratek

Efektivní práce s více okny

Pracovní prostory

Diskuze

Obvyklá délka kurzu Microsoft Excel – více pokročilí je 1 den.

Vzhledem k tomu, že se specializuji na firemní školení, probíhá školení nejčastěji ve vaší firmě, typicky v zasedací místnosti. U jednotlivců může proběhnout školení přímo u jejich pracovního stolu ve firmě nebo doma. V případě požadavku na školení mimo firmu probíhá školení v pronajaté učebně.

Oblast působnosti – celá ČR a SR

Oblast mé působnosti je doslova od Aše až po Košice, tedy celá Česká republika a Slovenská republika.   Nejčastěji školení realizuji ve městech: Brno, Praha, Ostrava, Bratislava, Trenčín, Liberec, České Budějovice, Litvínov, Kladno, Trutnov, Mělník, Žďár na Sázavou, Jihlava, Třebíč, Svitavy, Znojmo, Mikulov, Boskovice, Blansko, Olomouc, Moravský Krumlov, Hradec Králové, Pelhřimov, Mohelnice, Šumperk, Prostějov, Zlín nebo Rousínov.

Ochotně za Vámi přijedu skutečně kamkoliv.

Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, nemám vypsaný pevný harmonogram termínů kurzů.

Vše je o domluvě.

Máte-li svoji představu, napište mi nebo zavolejte a pokusím se Vám vyjít vstříc. Mnoho školení mívám domluveno dopředu v horizontu několika měsíců. Někdy však zákazníci přesunou školení např. týden před realizací na jiný termín a mám nečekaně volno. V každém případě tedy platí, že se můžete ozvat kdykoliv a určitě se na vhodném termínu domluvíme dle aktuální situace.
Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, je i cena velmi individuální. Cena se odvíjí od řady faktorů. Faktory ovlivňující cenu.

Kdo bude školit?

Všechny kurzy školím já osobně. Nevyužívám služeb jiných lektorů či studentů – brigádníků, kteří mnohdy nemají potřebné odborné znalosti ani lektorské dovednosti. S tímto přístupem se bohužel lze potkat v řadě školicích center či počítačových škol, kde se jméno lektora dozvíte až na kurzu.

Více informací o lektorovi    |  Hodnocení lektora od účastníků kurzů    |  Hodnocení kurzů

Časté dotazy ke školení

Mohu si přinést vlastní soubory?
Dostanu materiály ke školení?
Dostanu osvědčení o absolvování kurzu?

Potřebujete více informací?

Zavolejte mi na telefon +420 777 004 819 
nebo napište e-mail na adresu jiri.spacek@spacekconsulting.cz a rád Vám na vše odpovím.

Nenašli jste co jste hledali?

Potřebujete jinou obtížnost nebo zaměření?