Kurz Microsoft Excel – středně pokročilí

Obtížnost kurzu

Microsoft Excel

Cílem tohoto školení Microsoft Excel – středně pokročilí je zdokonalit a prohloubit znalosti účastníků, kteří doposud využívají Excel na úrovni předchozího kurzu.

Co se naučíte

Účastníci se naučí tvořit složité propojené tabulky pro vlastní potřebu i pro jiné uživatele. Velký důraz je kladen na bezpečnost a ochranu dat a zachování konzistence všech vstupních a výstupních údajů. Kurz je rovněž vhodný pro analytiky a plánovače, kteří potřebují ve svých plánech pracovat s různými scénáři a variantami dat. Potěší i funkce pro zpětné dopočítávání vstupních hodnot podle požadovaných cílových hodnot. Kontingenční tabulky a grafy dokonale vytěží maximum souvislostí z vašich databází a poskytnou na ně nové pohledy. A mnohé další vychytávky.

Potřebné znalosti

Doporučuji absolvovat kurz Microsoft Excel – mírně pokročilí.

Mohlo by Vás zajímat

Stručná osnova
Délka školení
Místo školení
Termíny
Cena

Práce s nepřímými odkazy

Práce s dynamickými odkazy na různé oblasti

Vytváření pojmenovaných oblastí

Propojování více listů a sešitů

Rozšířený filtr

Souhrny dat

Ověření vstupů do buněk a nastavení kritérií

Zamykání vzorců, listů a sešitů

Scénáře

Hledání řešení a pokročilý Řešitel

Kontingenční tabulky a grafy

Formulářové prvky v listech

Sdílené sešity

Hypertextové odkazy

Diskuze

Obvyklá délka kurzu Microsoft Excel – středně pokročilí je 1 den.

Vzhledem k tomu, že se specializuji na firemní školení, probíhá školení nejčastěji ve vaší firmě, typicky v zasedací místnosti. U jednotlivců může proběhnout školení přímo u jejich pracovního stolu ve firmě nebo doma. V případě požadavku na školení mimo firmu probíhá školení v pronajaté učebně.

Oblast působnosti – celá ČR a SR

Oblast mé působnosti je doslova od Aše až po Košice, tedy celá Česká republika a Slovenská republika.   Nejčastěji školení realizuji ve městech: Brno, Praha, Ostrava, Bratislava, Trenčín, Liberec, České Budějovice, Litvínov, Kladno, Trutnov, Mělník, Žďár na Sázavou, Jihlava, Třebíč, Svitavy, Znojmo, Mikulov, Boskovice, Blansko, Olomouc, Moravský Krumlov, Hradec Králové, Pelhřimov, Mohelnice, Šumperk, Prostějov, Zlín nebo Rousínov.

Ochotně za Vámi přijedu skutečně kamkoliv.

Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, nemám vypsaný pevný harmonogram termínů kurzů.

Vše je o domluvě.

Máte-li svoji představu, napište mi nebo zavolejte a pokusím se Vám vyjít vstříc. Mnoho školení mívám domluveno dopředu v horizontu několika měsíců. Někdy však zákazníci přesunou školení např. týden před realizací na jiný termín a mám nečekaně volno. V každém případě tedy platí, že se můžete ozvat kdykoliv a určitě se na vhodném termínu domluvíme dle aktuální situace.
Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, je i cena velmi individuální. Cena se odvíjí od řady faktorů. Faktory ovlivňující cenu.

Kdo bude školit?

Všechny kurzy školím já osobně. Nevyužívám služeb jiných lektorů či studentů – brigádníků, kteří mnohdy nemají potřebné odborné znalosti ani lektorské dovednosti. S tímto přístupem se bohužel lze potkat v řadě školicích center či počítačových škol, kde se jméno lektora dozvíte až na kurzu.

Více informací o lektorovi    |  Hodnocení lektora od účastníků kurzů    |  Hodnocení kurzů

Časté dotazy ke školení

Mohu si přinést vlastní soubory?
Dostanu materiály ke školení?
Dostanu osvědčení o absolvování kurzu?

Potřebujete více informací?

Zavolejte mi na telefon +420 777 004 819 
nebo napište e-mail na adresu jiri.spacek@spacekconsulting.cz a rád Vám na vše odpovím.

Nenašli jste co jste hledali?

Potřebujete jinou obtížnost nebo zaměření?