Kurz Microsoft Word – pokročilí

Obtížnost kurzu

Microsoft Word

Cílem tohoto školení Microsoft Word – pokročilí je zdokonalit a prohloubit znalosti účastníků, kteří doposud využívají Word na úrovni předchozího kurzu.

Co se naučíte

Účastníci se naučí rozdělit dokument na oddíly a díky tomu jej formátovat pokročilým způsobem, který práce bez oddílů neumožňuje. Dále se naučí automaticky číslovat obrázky, tabulky, grafy a rovnice a indexovat slova pro vytvoření rejstříku a z veškerých těchto číslovaných a indexovaných objektů generovat automatické seznamy. Tyto znalosti jsou doslova nezbytné pro autory diplomových prací, skript, knih a příruček. Nesmíme zapomenout na tvorbu poznámek pod čarou a tvorbu rovnic v typograficky správném tvaru. Revizní řízení umožní snadno zaznamenat veškeré poznámky a připomínky (ideální pro advokátní kanceláře, realitní kanceláře a vedoucí pracovníky) včetně následného schvalovacího procesu. Významné ulehčení a zrychlení práce v sobě skrývá funkce pro hromadnou korespondenci. Umožní vám propojit databáze (např. v Excelu či Accessu) se smlouvami, dopisy, pozvánkami, obálkami, samolepícími štítky, e-maily atd. a bleskově generovat příslušné dokumenty pro vybrané osoby z vaší databáze. Pomyslnou třešničkou na dortu bude ukázka využití automatických oprav netradičním způsobem. A mnohé další vychytávky.

Potřebné znalosti

Doporučuji absolvovat Microsoft Word – středně pokročilí.

Mohlo by Vás zajímat

Stručná osnova
Délka školení
Místo školení
Termíny
Cena

Oddíly

Indexování obrázků, tabulek, grafů a rovnic

Generování seznamů obrázků, tabulek, grafů, rovnic

Indexování slov pro vytvoření rejstříku

Generování rejstříku

Revizní řízení

Zpětné porovnávání dokumentů

Hromadná korespondence – propojení s Excelem

Vytváření obálek a samolepicích štítků

Editor rovnic

Hypertextové odkazy

Poznámky pod čarou

Využití automatických oprav netradičním způsobem

Diskuze

Obvyklá délka kurzu Microsoft Word – pokročilí je 1 den.

Vzhledem k tomu, že se specializuji na firemní školení, probíhá školení nejčastěji ve vaší firmě, typicky v zasedací místnosti. U jednotlivců může proběhnout školení přímo u jejich pracovního stolu ve firmě nebo doma. V případě požadavku na školení mimo firmu probíhá školení v pronajaté učebně.

Oblast působnosti – celá ČR a SR

Oblast mé působnosti je doslova od Aše až po Košice, tedy celá Česká republika a Slovenská republika.   Nejčastěji školení realizuji ve městech: Brno, Praha, Ostrava, Bratislava, Trenčín, Liberec, České Budějovice, Litvínov, Kladno, Trutnov, Mělník, Žďár na Sázavou, Jihlava, Třebíč, Svitavy, Znojmo, Mikulov, Boskovice, Blansko, Olomouc, Moravský Krumlov, Hradec Králové, Pelhřimov, Mohelnice, Šumperk, Prostějov, Zlín nebo Rousínov.

Ochotně za Vámi přijedu skutečně kamkoliv.

Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, nemám vypsaný pevný harmonogram termínů kurzů.

Vše je o domluvě.

Máte-li svoji představu, napište mi nebo zavolejte a pokusím se Vám vyjít vstříc. Mnoho školení mívám domluveno dopředu v horizontu několika měsíců. Někdy však zákazníci přesunou školení např. týden před realizací na jiný termín a mám nečekaně volno. V každém případě tedy platí, že se můžete ozvat kdykoliv a určitě se na vhodném termínu domluvíme dle aktuální situace.
Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, je i cena velmi individuální. Cena se odvíjí od řady faktorů. Faktory ovlivňující cenu.

Kdo bude školit?

Všechny kurzy školím já osobně. Nevyužívám služeb jiných lektorů či studentů – brigádníků, kteří mnohdy nemají potřebné odborné znalosti ani lektorské dovednosti. S tímto přístupem se bohužel lze potkat v řadě školicích center či počítačových škol, kde se jméno lektora dozvíte až na kurzu.

Více informací o lektorovi    |  Hodnocení lektora od účastníků kurzů    |  Hodnocení kurzů

Časté dotazy ke školení

Mohu si přinést vlastní soubory?
Dostanu materiály ke školení?
Dostanu osvědčení o absolvování kurzu?

Potřebujete více informací?

Zavolejte mi na telefon +420 777 004 819 
nebo napište e-mail na adresu jiri.spacek@spacekconsulting.cz a rád Vám na vše odpovím.

Nenašli jste co jste hledali?

Potřebujete jinou obtížnost nebo zaměření?