Kurz Microsoft Word pro experty – řešení problémů a častých chyb

Obtížnost kurzu

Microsoft Word

Cílem tohoto školení Microsoft Word – řešení problémů a častých chyb je ukázat kritická místa při návrhu a tvorbě dokumentů, obchodních nabídek, smluv či formulářů pro užití dalšími osobami.

Co se naučíte

Školení Word – řešení problémů a častých chyb je určeno pro účastníky s alespoň střední znalostí Wordu, aby se dokázali plně a z určitého nadhledu zamyslet nad probíranými tématy. Tento kurz Wordu se zaměřením na řešení problémů a častých chyb obsahuje ověřený výběr typických chyb, které jsem ve firmách od roku 1998 často řešil a je velká pravděpodobnost, že se s nimi rovněž nyní potýkáte nebo Vás to v budoucnu teprve čeká.

Mohlo by Vás zajímat

Stručná osnova
Délka školení
Místo školení
Termíny
Cena

Styly textu – podrobné nastavení

Oddíly

Záhlaví a zápatí

Řešení problémů při kopírování textů z více zdrojů

Víceúrovňové odrážky a číslování

Pokročilé hledání a nahrazování textu

Tvorba formulářů

Automatizace dokumentu pomocí polí

Vytváření šablon dokumentu

Pokročilá práce s grafikou

Seskupování objektů do skupin

Pokročilá práce s tabulkami

Kontrola přítomnosti citlivých informací v dokumentu

Revizní řízení

Hromadná korespondence – propojení s Excelem

Využití automatických oprav netradičním způsobem

Diskuze

Obvyklá délka kurzu Microsoft Word – řešení problémů a častých chyb je 1 den.
Vzhledem k tomu, že se specializuji na firemní školení, probíhá školení nejčastěji ve vaší firmě, typicky v zasedací místnosti. U jednotlivců může proběhnout školení přímo u jejich pracovního stolu ve firmě nebo doma. V případě požadavku na školení mimo firmu probíhá školení v pronajaté učebně.

Oblast působnosti – celá ČR a SR

Oblast mé působnosti je doslova od Aše až po Košice, tedy celá Česká republika a Slovenská republika.   Nejčastěji školení realizuji ve městech: Brno, Praha, Ostrava, Bratislava, Trenčín, Liberec, České Budějovice, Litvínov, Kladno, Trutnov, Mělník, Žďár na Sázavou, Jihlava, Třebíč, Svitavy, Znojmo, Mikulov, Boskovice, Blansko, Olomouc, Moravský Krumlov, Hradec Králové, Pelhřimov, Mohelnice, Šumperk, Prostějov, Zlín nebo Rousínov.

Ochotně za Vámi přijedu skutečně kamkoliv.

Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, nemám vypsaný pevný harmonogram termínů kurzů.

Vše je o domluvě.

Máte-li svoji představu, napište mi nebo zavolejte a pokusím se Vám vyjít vstříc. Mnoho školení mívám domluveno dopředu v horizontu několika měsíců. Někdy však zákazníci přesunou školení např. týden před realizací na jiný termín a mám nečekaně volno. V každém případě tedy platí, že se můžete ozvat kdykoliv a určitě se na vhodném termínu domluvíme dle aktuální situace.
Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, je i cena velmi individuální. Cena se odvíjí od řady faktorů. Faktory ovlivňující cenu.

Kdo bude školit?

Všechny kurzy školím já osobně. Nevyužívám služeb jiných lektorů či studentů – brigádníků, kteří mnohdy nemají potřebné odborné znalosti ani lektorské dovednosti. S tímto přístupem se bohužel lze potkat v řadě školicích center či počítačových škol, kde se jméno lektora dozvíte až na kurzu.

Více informací o lektorovi    |  Hodnocení lektora od účastníků kurzů    |  Hodnocení kurzů

Časté dotazy ke školení

Mohu si přinést vlastní soubory?
Dostanu materiály ke školení?
Dostanu osvědčení o absolvování kurzu?

Potřebujete více informací?

Zavolejte mi na telefon +420 777 004 819 
nebo napište e-mail na adresu jiri.spacek@spacekconsulting.cz a rád Vám na vše odpovím.

Nenašli jste co jste hledali?

Potřebujete jinou obtížnost nebo zaměření?