Kurz Microsoft Word – pro manažery a vedoucí pracovníky

Obtížnost kurzu

Microsoft Word

Cílem tohoto školení Microsoft Word – pro manažery a vedoucí pracovníky je seznámení se s klíčovými funkcemi Wordu pro výkon manažerské a vedoucí činnosti a jejich praktické procvičení.

Co se naučíte

Řadu činností reálného chodu firmy nemůžete či nechcete svěřit svým podřízeným a chcete či musíte si je provést sami. Můžeme jmenovat např. revizi smluv a důležitých dokumentů, zpětné porovnání důležitých dokumentů, kontrolu přítomnosti citlivých informací, tvorbu koncepčních strategií atd. Školení Word pro manažery a vedoucí pracovníky nezabíhá do zbytečných technických detailů a naopak se věnuje tvůrčí práci s dostupnými podklady. Neztrácejte svůj drahocenný čas zdlouhavým zkoumáním Wordu a místo toho se přijďte v krátkém čase naučit sadu ověřených a vyzkoušených postupů. Tento kurz obsahuje mnohaletou praxí ověřený výběr dovedností. A mnohé další vychytávky.

Mohlo by Vás zajímat

Stručná osnova
Délka školení
Místo školení
Termíny
Cena

Efektivní způsoby výběru textů

Styly textu – výběr klíčových dovedností

Generování obsahu dokumentu

Vkládání tabulek a grafů a jejich úprava

Hledání a nahrazování textu

Řešení problémů při kopírování textů z více zdrojů

Tvorba formulářů

Automatizace dokumentu pomocí polí

Ochrana obsahu dokumentu

Vnořené dokumenty

Kontrola přítomnosti citlivých informací v dokumentu

Oddíly

Revizní řízení

Zpětné porovnávání dokumentů

Vytváření šablon dokumentu pro podřízené

Záložky

Poznámky pod čarou

Kontrola pravopisu

Využití automatických oprav netradičním způsobem

Diskuze

Obvyklá délka kurzu Microsoft Word – pro manažery a vedoucí pracovníky je 1 den.
Vzhledem k tomu, že se specializuji na firemní školení, probíhá školení nejčastěji ve vaší firmě, typicky v zasedací místnosti. U jednotlivců může proběhnout školení přímo u jejich pracovního stolu ve firmě nebo doma. V případě požadavku na školení mimo firmu probíhá školení v pronajaté učebně.

Oblast působnosti – celá ČR a SR

Oblast mé působnosti je doslova od Aše až po Košice, tedy celá Česká republika a Slovenská republika.   Nejčastěji školení realizuji ve městech: Brno, Praha, Ostrava, Bratislava, Trenčín, Liberec, České Budějovice, Litvínov, Kladno, Trutnov, Mělník, Žďár na Sázavou, Jihlava, Třebíč, Svitavy, Znojmo, Mikulov, Boskovice, Blansko, Olomouc, Moravský Krumlov, Hradec Králové, Pelhřimov, Mohelnice, Šumperk, Prostějov, Zlín nebo Rousínov.

Ochotně za Vámi přijedu skutečně kamkoliv.

Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, nemám vypsaný pevný harmonogram termínů kurzů.

Vše je o domluvě.

Máte-li svoji představu, napište mi nebo zavolejte a pokusím se Vám vyjít vstříc. Mnoho školení mívám domluveno dopředu v horizontu několika měsíců. Někdy však zákazníci přesunou školení např. týden před realizací na jiný termín a mám nečekaně volno. V každém případě tedy platí, že se můžete ozvat kdykoliv a určitě se na vhodném termínu domluvíme dle aktuální situace.
Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, je i cena velmi individuální. Cena se odvíjí od řady faktorů. Faktory ovlivňující cenu.

Kdo bude školit?

Všechny kurzy školím já osobně. Nevyužívám služeb jiných lektorů či studentů – brigádníků, kteří mnohdy nemají potřebné odborné znalosti ani lektorské dovednosti. S tímto přístupem se bohužel lze potkat v řadě školicích center či počítačových škol, kde se jméno lektora dozvíte až na kurzu.

Více informací o lektorovi    |  Hodnocení lektora od účastníků kurzů    |  Hodnocení kurzů

Časté dotazy ke školení

Mohu si přinést vlastní soubory?
Dostanu materiály ke školení?
Dostanu osvědčení o absolvování kurzu?

Potřebujete více informací?

Zavolejte mi na telefon +420 777 004 819 
nebo napište e-mail na adresu jiri.spacek@spacekconsulting.cz a rád Vám na vše odpovím.

Nenašli jste co jste hledali?

Potřebujete jinou obtížnost nebo zaměření?