Kurz Microsoft Word – středně pokročilí

Obtížnost kurzu

Microsoft Word

Cílem tohoto školení Microsoft Word – středně pokročilí je zdokonalit a prohloubit znalosti účastníků, kteří doposud využívají Word na úrovni předchozího kurzu.

Co se naučíte

Účastníci se naučí podrobně nastavovat styly textů a vytvářet vlastní, aby práce s dokumentem byla co nejjednodušší. Ovládnou automatické generování obsahu celého dokumentu a dokonce i generování několika samostatných obsahů pro jednotlivé části dokumentů (ideální např. pro vícejazyčné smlouvy). Mnoho času ušetří správné nastavení šablon pro vaše typické dokumenty (ideální např. pro advokátní kanceláře a realitní kanceláře) včetně automatické aktualizace údajů (např. jméno klienta, datum podpisu smlouvy) a správné postupy pro kopírování údajů z jiných zdrojů do vašeho Wordovského dokumentu (např. údaje z katastru nemovitostí, e-mailů od klientů, jiných smluv). Naučíte se tvořit formuláře pro klienty, kde bude možné vyplňovat jen vámi určené položky. Vaše dokumenty se rovněž mohou skládat z více částí, které propojením dáte dohromady (odsunutí typických částí do zvláštního dokumentu šetří místo a omezuje chyby vzniklé lidským faktorem při přepisech údajů). V neposlední řadě si rozšíříte znalosti práce s grafikou (fotografie a jiné kreslené objekty v textu), tabulkami, záložkami a zkontrolujete přítomnost citlivých informací v dokumentu před odesláním dalším osobám. A mnohé další vychytávky.

Potřebné znalosti

Doporučuji absolvovat Microsoft Word – základní.

Mohlo by Vás zajímat

Stručná osnova
Délka školení
Místo školení
Termíny
Cena

Styly textu – podrobné nastavení

Generování obsahu dokumentu

Vytváření šablon dokumentu

Řešení problémů při kopírování textů z více zdrojů

Tvorba formulářů

Automatizace dokumentu pomocí polí

Pokročilá práce s grafikou

Seskupování objektů do skupin

Pokročilá práce s tabulkami

Vnořené dokumenty

Kontrola přítomnosti citlivých informací v dokumentu

Záložky

Diskuze

Obvyklá délka kurzu Microsoft Word – středně pokročilí je 1 den.

Vzhledem k tomu, že se specializuji na firemní školení, probíhá školení nejčastěji ve vaší firmě, typicky v zasedací místnosti. U jednotlivců může proběhnout školení přímo u jejich pracovního stolu ve firmě nebo doma. V případě požadavku na školení mimo firmu probíhá školení v pronajaté učebně.

Oblast působnosti – celá ČR a SR

Oblast mé působnosti je doslova od Aše až po Košice, tedy celá Česká republika a Slovenská republika.   Nejčastěji školení realizuji ve městech: Brno, Praha, Ostrava, Bratislava, Trenčín, Liberec, České Budějovice, Litvínov, Kladno, Trutnov, Mělník, Žďár na Sázavou, Jihlava, Třebíč, Svitavy, Znojmo, Mikulov, Boskovice, Blansko, Olomouc, Moravský Krumlov, Hradec Králové, Pelhřimov, Mohelnice, Šumperk, Prostějov, Zlín nebo Rousínov.

Ochotně za Vámi přijedu skutečně kamkoliv.

Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, nemám vypsaný pevný harmonogram termínů kurzů.

Vše je o domluvě.

Máte-li svoji představu, napište mi nebo zavolejte a pokusím se Vám vyjít vstříc. Mnoho školení mívám domluveno dopředu v horizontu několika měsíců. Někdy však zákazníci přesunou školení např. týden před realizací na jiný termín a mám nečekaně volno. V každém případě tedy platí, že se můžete ozvat kdykoliv a určitě se na vhodném termínu domluvíme dle aktuální situace.
Vzhledem k tomu, že se orientuji zejména na zakázkové kurzy pro firmy i jednotlivce, je i cena velmi individuální. Cena se odvíjí od řady faktorů. Faktory ovlivňující cenu.

Kdo bude školit?

Všechny kurzy školím já osobně. Nevyužívám služeb jiných lektorů či studentů – brigádníků, kteří mnohdy nemají potřebné odborné znalosti ani lektorské dovednosti. S tímto přístupem se bohužel lze potkat v řadě školicích center či počítačových škol, kde se jméno lektora dozvíte až na kurzu.

Více informací o lektorovi    |  Hodnocení lektora od účastníků kurzů    |  Hodnocení kurzů

Časté dotazy ke školení

Mohu si přinést vlastní soubory?
Dostanu materiály ke školení?
Dostanu osvědčení o absolvování kurzu?

Potřebujete více informací?

Zavolejte mi na telefon +420 777 004 819 
nebo napište e-mail na adresu jiri.spacek@spacekconsulting.cz a rád Vám na vše odpovím.

Nenašli jste co jste hledali?

Potřebujete jinou obtížnost nebo zaměření?