Kurz Microsoft Word – středně pokročilí

Obtížnost kurzu

Microsoft Word

Cílem tohoto školení Microsoft Word – středně pokročilí je zdokonalit a prohloubit znalosti účastníků, kteří doposud využívají Word na úrovni předchozího kurzu.

Co se naučíte

Účastníci se naučí podrobně nastavovat styly textů a vytvářet vlastní, aby práce s dokumentem byla co nejjednodušší. Ovládnou automatické generování obsahu celého dokumentu a dokonce i generování několika samostatných obsahů pro jednotlivé části dokumentů (ideální např. pro vícejazyčné smlouvy). Mnoho času ušetří správné nastavení šablon pro vaše typické dokumenty (ideální např. pro advokátní kanceláře a realitní kanceláře) včetně automatické aktualizace údajů (např. jméno klienta, datum podpisu smlouvy) a správné postupy pro kopírování údajů z jiných zdrojů do vašeho Wordovského dokumentu (např. údaje z katastru nemovitostí, e-mailů od klientů, jiných smluv). Naučíte se tvořit formuláře pro klienty, kde bude možné vyplňovat jen vámi určené položky. Vaše dokumenty se rovněž mohou skládat z více částí, které propojením dáte dohromady (odsunutí typických částí do zvláštního dokumentu šetří místo a omezuje chyby vzniklé lidským faktorem při přepisech údajů). V neposlední řadě si rozšíříte znalosti práce s grafikou (fotografie a jiné kreslené objekty v textu), tabulkami, záložkami a zkontrolujete přítomnost citlivých informací v dokumentu před odesláním dalším osobám. A mnohé další vychytávky.

Potřebné znalosti

Doporučuji absolvovat Microsoft Word – základní.

Mohlo by Vás zajímat

Styly textu – podrobné nastavení

Generování obsahu dokumentu

Vytváření šablon dokumentu

Řešení problémů při kopírování textů z více zdrojů

Tvorba formulářů

Automatizace dokumentu pomocí polí

Pokročilá práce s grafikou

Seskupování objektů do skupin

Pokročilá práce s tabulkami

Vnořené dokumenty

Kontrola přítomnosti citlivých informací v dokumentu

Záložky

Diskuze

Kdo bude školit?

Všechny kurzy školím já osobně. Nevyužívám služeb jiných lektorů či studentů – brigádníků, kteří mnohdy nemají potřebné odborné znalosti ani lektorské dovednosti. S tímto přístupem se bohužel lze potkat v řadě školicích center či počítačových škol, kde se jméno lektora dozvíte až na kurzu.

Více informací o lektorovi    |  Hodnocení lektora od účastníků kurzů    |  Hodnocení kurzů

Časté dotazy ke školení

Mohu si přinést vlastní soubory?
Dostanu materiály ke školení?
Dostanu osvědčení o absolvování kurzu?

Potřebujete více informací?

Zavolejte mi na telefon +420 777 004 819 
nebo napište e-mail na adresu jiri.spacek@spacekconsulting.cz a rád Vám na vše odpovím.

Nenašli jste co jste hledali?

Potřebujete jinou obtížnost nebo zaměření?